Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Młodzież otrzymała stypendia Drukuj E-mail
czwartek, 31 październik 2019

Młodzież otrzymała stypendiaW czwartek, 31 października odbyła się X Sesja Rady Gminy Jordanów. Zanim jednak włodarze przystąpili do rozmów dotyczących funkcjonowania gminy, zorganizowano bardzo sympatyczną uroczystość. Wyróżnieni zostali najmłodsi mieszkańcy naszego regionu.

Image


Stypendia z rąk wójta - Artura Kudzi, oraz przewodniczącego rady gminy - Daniela Mirka odebrało aż 20 osób. Nagrody przyznawane były za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki (8), za sukcesy sportowe (5) oraz za działalność artystyczną (7).

Image


Image


Publika, którą tworzyli w głównej mierze radni, oklaskami na stojąco honorowała wyczytywanych bohaterów przedpołudnia. Młodzież, w zależności od skali dokonań otrzymała wspracie finansowe w wysokości od 500 do 1500 złotych.

Image


Image


Najwięcej wyróżnień zebrali mieszkańcy Naprawy (13). Na sali byli obecni także przedstawiciele Osielca (3), Łętowni (2), Wysokiej (1) oraz Toporzyska (1).

Image


Wyróżnionej młodzieży, rodzicom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy.

Image


< Poprzedni   Następny >