Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wyremontowana remiza OSP Osielec Drukuj E-mail
wtorek, 29 październik 2019

Wyremontowana remiza OSP OsielecW środę, 28 października 2019 roku, włodarze Gminy Jordanów dokonali oficjalnego odbioru remizy w Osielcu po jej remoncie. Efekt prac zaprezentowano w obecności wójta – Artura Kudzi, prezesa OSP Osielec - Stanisława Wójcika, przewodniczącego rady gminy – Daniela Mirka oraz radnego – Ryszarda Ordzowiałego.Image
Prace, które rozpoczęły się końcem lipca bieżącego roku prowadzone były w garażu. Remont obejmował zadania takie jak odgrzybianie ścian, wymiana tynków, wymiana starej instalacji elektrycznej oraz oświetlenia i włączników. Malowanie ścian i sufitu garaży. Położenie około 4 metrów kwadratowych płytek obok umywalki oraz założenie nowej armatury. Wymiana spękanej posadzki w garażach na wylewkę żelbetonową oraz położenie warstwy żywicy ochronnej antypoślizgowej na wierzchu. Renowacji uległy także schody zewnętrzne. Konkretnie chodzi o betonowanie nowych żelbetonowych schodów i położenie płyt nawierzchniowych.

W samym budynku remizy ważna była wymiana stolarki drzwiowej do pomieszczeń gospodarczych, kuchni, biura zarządu, toalety i prysznica. Remont pomieszczenia z natryskiem – nowe płytki na całej powierzchni ścian i podłodze. Montaż armatury łazienkowej, kratki ściekowej, wymiana starego grzejnika. Wymiana instalacji elektrycznej i montaż nowego oświetlenia. Zakup, montaż podwieszanego sufitu i jego malowanie. Wymiana starej instalacji elektrycznej wraz z lampami i włącznikami. Wymiana 3 sztuk drzwi do toalet i prysznica. Położenie nowych tynków i malowanie ścian oraz wymiana starych rur kanalizacyjnych.

Warto zaznaczyć, że remont remizy w Osielcu był możliwy dzięki realizacji programu – „Małopolskie Remizy 2019” i dofinansowaniu z Urzędu Gminy Jordanów.

Galeria:


Image


Image


Image


Image


Image


< Poprzedni   Następny >