Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Umowa podpisana Drukuj E-mail
środa, 24 czerwiec 2020

Umowa podpisanaStowarzyszenie Erudio podpisało z wykonawcą umowę na przebudowę kompleksu sportowego w Osielcu. Środki pochodzą z PROW oraz budżetu gminy Jordanów.

Image


Przebudowie będzie podlegać istniejący kompleks, który mieści w sobie boisko sportowe wielofunkcyjne, bieżnię rekreacyjną oraz skocznie do skoku w dal. Całość zostanie podzielona na dwa boiska w tym jedno do piłki ręcznej i koszykówki, a drugie do piłki siatkowej z możliwością wykorzystania do gry w tenisa ziemnego.

W ramach inwestycji zostanie przebudowana istniejąca bieżnia rekreacyjna wokół boisk. Ponadto będzie wykonane nowe odwodnienie drenażowe. Zmagazynowane wody w zbiornikach retencyjno-odparowujących posłużą do bieżącego utrzymania zieleńców i trawników. Prace będą obejmowały również utwardzenie terenu oraz modernizację ogrodzenia.
< Poprzedni   Następny >