Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wójt czytał przedszkolakom Drukuj E-mail
środa, 30 październik 2019

Wójt czytał przedszkolakomDawno, dawno temu ... czyli w środowe przedpołudnie ...


Image


... w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" na zaproszenie biblioteki w Łętowni pozytywnie zareagował wójt gminy Jordanów - Artur Kudzia. Gość specjalny przeczytał kilkunatoosobowej grupie bajkę pod tytułem "Domek na drzewie". Słuchaczami były dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Łętowni.

Image


Po wydarzeniu młodzi gospodarze wręczyli wójtowi własnoręcznie wykonane podziękowania. Następnie donośnym i radosnym okrzykiem młodzież wyraziła swoją aprobatę dla włodarza gminy Jordanów. Na koniec w dowód uznania Artur Kudzia poczęstował dzieci słodkimi upominkami ...

Image


Image


... a później wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Image


< Poprzedni   Następny >