Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
91 osób w kwarantannie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
wtorek, 09 czerwiec 2020

91 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 09.06.2020 (wtorek) na terenie gminy Jordanów łącznie 91 osób objętych jest kwarantanną domową, w tym w izolacji przebywa 8 osób. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 17, w tym 2 osoby wyleczone.

Image


Trzymamy kciuki Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 08 czerwiec 2020

Trzymamy kciukiMaturzystom z gminy Jordanów życzymy, by egzaminy do których przystąpią w niecodziennych okolicznościach zakończyły się sukcesem. Niech godziny, dni, miesiące, a nawet lata nauki, zostaną zwieńczone osiągnięciem celu. Połamania piór.

Image


Interwencja na Bąbolach Drukuj E-mail
Autor Administrator   
niedziela, 07 czerwiec 2020

Interwencja na BąbolachW Łętowni doszło do osunięcia ziemi i podniesienia płyt, przez co przejazd był bardzo utrudniony. W ramach interwencji usunięto nadmiar nasypu, podniesiono płyty, wykorytowano teren i utwardzono go kruszywem. Na koniec płyty zostały osadzone na właściwym miejscu.

Image


Piątkowy raport Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 05 czerwiec 2020

Piątkowy raport

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 05.06.2020 (piątek) na terenie gminy Jordanów łącznie 88 osób objętych jest kwarantanną domową, w tym w izolacji przebywa 9 osób. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 14, w tym 1 osoba wyleczona.

Szkolenie Rezerw Osobowych Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 05 czerwiec 2020

Image
Informacja Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 05 czerwiec 2020

Informacja Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Suchej Beskidzkiej

W związku z występującymi zapytaniami mieszkańców powiatu dotyczącymi utrzymania właściwego stanu higieniczno-sanitarnego w budynkach mieszkalnych Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej przekazuje opracowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym "Zalecenia dla zarządzających budynkami mieszkalnymi" w czasie epidemii SARS-CoV-2. Zalecenia odnoszą się do kwestii obowiązków zarządzającymi budynkami mieszkalnymi w kontekście utrzymywania nieruchomości w należytym stanie higieniczno-sanitarnym w celu zapobiegania zakażeniom i chorobom zakaźnym, stosowania środków do dezynfekcji, wykonywania usług przez pracowników technicznych w lokalach mieszkalnych, a także wyposażenia pracowników technicznych oraz personelu sprzątającego w środki ochrony osobistej.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/zalecenia-dla-zarzadzajacych-budynkami-mieszkalnymi/

PSSE Sucha Beskidzka
Modernizacja w Osielcu Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 04 czerwiec 2020

Modernizacja w OsielcuW Osielcu prowadzona jest kompleksowa modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków. W najbliższym czasie mieszkańcy mogą dostrzegać pracowników wykonujących zadania w terenie.

Image


Czytaj całość...
Laptopy trafiają do szkół Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 04 czerwiec 2020

Laptopy trafiają do szkółW połowie kwietnia pisaliśmy o realizacji programu "Zdalna Szkoła". W piątek i w poniedziałek pierwsze komputery zostaną przekazane do placówek w Łętowni, Naprawie, Osielcu, Toporzysku i Wysokiej.

Image


Czytaj całość...
PWD szansą na sukces nie wznowią działalności Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 04 czerwiec 2020

Placówki Wsparcia Dziennego w Gminie Jordanów „szansą na sukces” nie wznowią działalnościPomimo próby wznowienia działalności Placówki Wsparcia Dziennego w Gminie Jordanów „szansą na sukces” z przykrością informujemy o ponownym zawieszeniu pracy Placówki w formie stacjonarnej do odwołania.

Image


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 55 - 63 z 339