Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Wnioski o powierzenie grantów Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 21 sierpień 2020

Wnioski o powierzenie grantów



Od 11 sierpnia 2020 roku do 31 sierpnia 2020 roku można składać wnioski o powierzenie grantów w ramach projektu pn. „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”.

Image


Continua a leggere...
Obchody inne niż zwykle Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 21 sierpień 2020

Obchody inne niż zwykle



W związku z sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi obostrzeniami, tegoroczne uroczystości 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej zaplanowane na 1 września br. w Wysokiej – nie odbędą się w takiej formie jak dotychczas. Za poległych obrońców Ojczyzny zostanie odprawiona msza św., w której wezmą udział - w ograniczonej liczbie - władze wojewódzkie, powiatowe i gminne oraz przedstawiciele rodzin poległych.

Image


Continua a leggere...
Co wiemy o naszej gminie? Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 18 sierpień 2020

Co wiemy o naszej gminie?



Image


Powszechny spis rolny 2020 Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 18 sierpień 2020

Powszechny spis rolny 2020



Image


Odnowiony przystanek Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 17 sierpień 2020

Odnowiony przystanek



W Naprawie przy Zakopiance kompleksowo odrestaurowano przystanek "U Krzyża". Ekipa gminna wykonała prace obejmujące m.in. wymianę i uzupełnienie desek, obicie boazerią obiektu z zewnątrz i wewnątrz oraz gruntowne malowanie. Środki finansowe na remont zostały przekazane przez Radę Sołecką w Naprawie.

Image


Poniedziałkowy raport koronawirusowy Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 17 sierpień 2020

Poniedziałkowy raport koronawirusowy



Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 17.08.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 11 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów 27, w tym 21 osób już wyleczonych.

Rekrutacja do PWD "Szansą na sukces" Stampa E-mail
Scritto da Szymon Wantulok   
sobota, 15 sierpień 2020

Rekrutacja do PWD "Szansą na sukces"



Rekrutacja uczestników projektu Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Jordanów odbywać się będzie w okresie od 01 września do 17 września 2020 r. Dodatkowo rekrutacja będzie prowadzona w sposób ciągły, aby umożliwić płynne obejmowanie wsparciem nowych osób w razie rezygnacji/wypadnięcia z projektu osób wcześniej zakwalifikowanych.

Image


Continua a leggere...
Filia dostępna dla wszystkich Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 14 sierpień 2020

Filia dostępna dla wszystkich



Tak prezentuje się nowa filia GOPS zlokalizowana w budynku pływalni w Naprawie. Pamiętajcie, że w placówce możecie załatwić każdą sprawę, a do ośrodka może przyjść każdy mieszkaniec gminy Jordanów. Jednocześnie informujemy, że siedziba w Jordanowie nadal funkcjonuje w normalnym zakresie. Od tego tygodnia mamy po prostu do dyspozycji dwa lokale, aby udogodnić i usprawnić kontakt z mieszkańcami gminy.

Image


Otwieramy Placówkę Wsparcia Dziennego Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
piątek, 14 sierpień 2020

Otwieramy Placówkę Wsparcia Dziennego



W związku z wydaniem przez Wojewodę Małopolskiego polecenia o ponownym otwarciu PWD w powiecie suskim informujemy, że Placówka Wsparcia Dziennego w Gminie Jordanów "szansą na sukces" wznawia swoją działalność w formie stacjonarnej w Toporzysku od 17.08.2020. W Łętowni PWD działa zdalnie do końca sierpnia. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonu 881 000 310 oraz 18 267 53 69

Image


<< Inizio < Precedente 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Successivo > Fine >>

Risultati 28 - 36 di 366