Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
300 tysięcy złotych dla stołówek Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 29 czerwiec 2020

300 tysięcy złotych dla stołówekGmina Jordanów otrzymała wsparcie dla szkół w Osielcu, Toporzysku i w Naprawie. Każda z tych placówek otrzyma z rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" po 80 tysięcy złotych. Łącznie będzie to więc 240 tysięcy złotych. Co więcej, gmina Jordanów pokryje również wkład własny w wysokości 20 tysięcy złotych dla każdej szkoły.

Image


Czytaj całość...
Wyniki Wyborów Prezydenckich - I Tura Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 29 czerwiec 2020

Wyniki wyborów Prezydenta RP 2020 - I Tura

Wyniki dla całej Gminy Jordanów


Protokoły z poszczególnych obwodów:


Protokół Komisji Obwodowej nr1 - Łętownia

Protokół Komisji Obwodowej nr2 - Naprawa

Protokół Komisji Obwodowej nr3 - Osielec

Protokół Komisji Obwodowej nr4 - Osielec

Protokół Komisji Obwodowej nr5 - Toporzysko

Protokół Komisji Obwodowej nr6 - Wysoka

Protokół Komisji Obwodowej nr7 - Dom Pomocy Społecznej w Łętwonii

Konsultacja dla seniora Drukuj E-mail
Autor Administrator   
niedziela, 28 czerwiec 2020

Konsultacja dla senioraGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jordanowie zaprasza Seniorów do udziału w bezpłatnych konsultacjach telefonicznych z psychologiem. Rozmowa ze specjalistą będzie możliwa w dniach 30 czerwca (wtorek) oraz 2 lipca (czwartek) w godzinach od 7.00 do 15.00. Numer telefonu (033) 874 21 01. Dodatkowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jordanowie (018) 267 53 68. Zadanie realizowane jest w ramach rozwoju pomocy społecznej dofinansowane ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego.

Image


Owocny tydzień Drukuj E-mail
Autor Administrator   
niedziela, 28 czerwiec 2020

Owocny tydzieńTo był dobry i owocny tydzień dla mieszkańców gminy Jordanów. W piątek w Krakowie włodarze naszego regionu uczestniczyli w przekazaniu promesy na samochód gaśniczy dla OSP Łętownia. Tego samego dnia otrzymaliśmy ponad pięć i pół miliona złotych na prace związane z osuwiskiem w Osielcu. Obie kwestie zostały poruszone w piątkowym wydaniu "Kroniki" emitowanej na antenie TVP3 Kraków. Szukajcie informacji na końcu programu. Link tutaj.

Image


38 osób w kwarantannie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 26 czerwiec 2020

38 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że w gminie Jordanów 26.06.2020 (piątek) łącznie 38 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 26, w tym 6 osób wyleczonych.

Projekt "Standardy obsługi inwestora w Małopolsce" Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 25 czerwiec 2020

Projekt "Standardy obsługi inwestora w Małopolsce"


8 maja 2020 r., podczas spotkania on-line zorganizowanego przez Krakowski Park Technologiczny, został oficjalnie zainaugurowany projekt „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce”. Jego celem jest podniesienie jakości świadczonych usług na rzecz przedsiębiorców zainteresowanych działalnością na terenie naszej gminy.

Projekt prowadzony będzie przez Województwo Małopolskie oraz Krakowski Park Technologiczny. Przystąpiło do niego 85 jednostek samorządu terytorialnego z terenu Małopolski. Projekt zakłada wypracowanie i wdrożenie jednolitych standardów obsługi przedsiębiorców na szczeblu samorządowym w oparciu o wzorce Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Najważniejszym efektem standaryzacji będzie lepsza, sprawniejsza i bardziej profesjonalna obsługa podmiotów zainteresowanych inwestowaniem w gminie/ powiecie, przygotowanie szeroko rozumianej oferty inwestycyjnej, budowanie pozytywnego wizerunku lokalnego samorządu i promocja gmin/ powiatów jako miejsc do lokowania inwestycji. Efektem działań ma być wzrost przedsiębiorczości, napływ nowych inwestycji, a w rezultacie rozwój gospodarczy.

Czytaj całość...
Produkt Lokalny Podbabiogórza Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 25 czerwiec 2020

Produkt Lokalny Podbabiogórza

Image


Umowa podpisana Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 24 czerwiec 2020

Umowa podpisanaStowarzyszenie Erudio podpisało z wykonawcą umowę na przebudowę kompleksu sportowego w Osielcu. Środki pochodzą z PROW oraz budżetu gminy Jordanów.

Image


Czytaj całość...
5 osób wyleczonych Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 24 czerwiec 2020

5 osób wyleczonychPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 24.06.2020 (środa) na terenie gminy Jordanów łącznie 41 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 26, w tym 5 osób wyleczonych.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 28 - 36 z 339