Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
Turniej piłkarski odwołany Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 18 wrzesień 2020

Turniej piłkarski odwołanyNiestety - z przyczyn niezależnych od organizatorów niedzielny turniej piłkarski w Naprawie zostaje odwołany. Wszelkie atrakcje towarzyszące również nie dojdą do skutku. O nowym terminie wydarzenia poinformujemy w komunikacie.

Raport koronawirusowy Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 18 wrzesień 2020

Raport koronawirusowyPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 18.09.2020 (piątek) na terenie gminy Jordanów łącznie 44 osoby objęte są kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 37, w tym 30 osób wyleczonych.

Ochronne szczepienie lisów Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 18 wrzesień 2020

Ochronne szczepienie lisówW artykule prezentujemy wskazówki dla mieszkańców terenów na których zostaną wyłożone immunoprzynęty do zwalczania wścieklizny u lisów.

Image


Czytaj całość...
Turniej piłkarski i atrakcje Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 18 wrzesień 2020

Turniej piłkarski i atrakcjePodczas turnieju nie zabraknie również innych atrakcji. W niedzielę na boisku w Naprawie młodzież będzie mogła skorzystać z dmuchanych zamków, toru przeszkód i footdartsa. Klub Sportowy Unia Naprawa zadba również o coś na ząb.

Image


Komunikat ZOZ Sucha Beskidzka Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 16 wrzesień 2020

Komunikat ZOZ Sucha Beskidzka


Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej informuje o możliwości pobierania wymazów w kierunku SARS Cov-2 w mobilnym puncie „Drive Thru”, usytuowanym obok budynku szpitala w Suchej Beskidzkiej. Punkt pobrań czynny we wszystkie dni tygodnia; także w soboty i niedziele w godzinach 7.00 – 9.00.

Po wystawieniu zlecenia w aplikacji gabinet.gov.pl przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (Komunikat NFZ z dnia 5 września 2020 r.) pacjent ustala telefonicznie godziną pobrania wymazu. Badania wykonywane są tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. Rejestracja telefoniczna pod numerem tel.: 501 188 292 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 13.00.

Jednocześnie przypominamy, iż na lekarzu zlecającym spoczywa obowiązek wprowadzania zlecenia na badanie w systemie EWP. Pobranie badania bez zlecenia nie jest możliwe.

ZOZ w Suchej Beskidzkiej
Zajęcia świetlicowe w Łętowni Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 10 wrzesień 2020

Zajęcia świetlicowe w ŁętowniOśrodek Kultury w Łętowni informuje o możliwości zorganizowania zajęć opieki świetlicowej dla uczniów w godzinach dopołudniowych. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt tel. 18 27 73 133 lub osobiście w Ośrodku Kultury w Łętowni

Image


Ogłoszenie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 09 wrzesień 2020

OGŁOSZENIE


Wójt Gminy Jordanów przypomina, iż uczniowie i studenci zamieszkujący na stałe na terenie Gminy Jordanów, posiadający bardzo dobre lub wybitne osiągnięcia w dziedzinie: nauki, sztuki, kultury, kultury fizycznej i sportu, mogą ubiegać się o stypendium w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży, mieszkańców Gminy Jordanów.

Szczegółowe informacje o programie można uzyskać w Gminnym Ośrodku Administracji Szkół i Przedszkoli w Jordanowie, tel. (18) 26 87 617, email: 

Wnioski należy składać w terminie do 30 września 2020 r

regulamin programu.doc

wniosek 2020.doc

Utytułowane Krople i Kropelki Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 09 wrzesień 2020

Utytułowane Krople i KropelkiZespół taneczny Mażoretki Krople i Kropelki powstał w 2014 roku. Organizacja funkcjonuje przy Orkiestrze OSP w Naprawie. Do zespołu należy około 25 członków w wieku od 6 do 18 lat.

Image


Czytaj całość...
Środowy raport sanitarny Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 09 wrzesień 2020

Środowy raport sanitarnyPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 9.09.2020 (środa) na terenie gminy Jordanów łącznie 9 osób objętych jest kwarantanną domową. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem (od początku epidemii) na terenie gminy Jordanów - 30, w tym 25 osób już wyleczonych.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 366